Про нас

АДВОКАЦІЯ – ЦЕ МИ!
Громадська організація ГО “Форум розвитку громадянського суспільства” (ФРГС) працює з 2014 року в трьох основних напрямках:
– розвиток демократії, децентралізації та самоврядування;
– адвокаційна підтримка національних та регіональних проектів неурядових організацій;
– розбудова інклюзивного діалогу влади і громади.
З 2014 року нашою організацією у форматі громада, влада та соціально орієнтований бізнес успішно реалізовано 92 проекти. З 2016 року окреми напрямком є впровадження та популяризація Громадського бюджету та розвиток публічних консультацій, зокрема в м.Києві.
Напрямки діяльності: публічні консультації, всеукраїнський громадський бюджет, онлайн-сервіси еДемократії, екологія, місцеві ініціативи.
Відповідно до профільних напрямків, в рамках завдань організації працюють об`єднання спільнот: ГО “Форум ЮА-ВЕТ” www.forum.ua-vet.com (більше 14 тис прихильників) та Громадська ініціатива “Варта Виноградар” www.varta.knn.org.ua (більше 4890 прихільників).
За адвокаційною моделлю, яку пропагує ГО ФРГС, створено першу в Україні експертну платформу ЗооРеформа www.zooreforma.org.ua, присвячену взаємодії людей і тварин. У заходах платформи прийняло участь більше 3200 людей та більше 2000 тварин. Налагоджена взаємодія між громадськими організаціями та волонтерами з 24 міст України в рамках проектних ініціатив. Зареєстровано і успішно проадвакатовано законопроект 7267 про благополуччя тварин та відповідальність власників.
Олексій Коваленко https://fb.com/akconua – голова Громадської організації «Форум розвитку громадянського суспільства». Є лідером і координатором Київської громадської платформи неурядових організацій, як національний експерт приймав участь в успішній реалізацій пілотного проекту Ради Європи «Сприяння участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень в Україні». Експерт Реанімаційного пакету реформ , працює над питаннями інклюзивного діалогу між громадськими організаціями, міською владою та соціально-відповідальним бізнесом, розробки та впровадження керівних принципів публічних консультацій із громадськістю та партисипативного процесу прийняття рішень, адвокації нового положення про Громадський бюджет та підвищення ефективності і запровадження нових інструментів електронної демократії: е-консультації, громадський бюджет, е-петиції, електронні звернення.
Проекти.
1. Впровадження інструменту Публічних консультацій та платформи е-Консультацій в містах України.
2. Впровадження Всеукраїнського громадського бюджету
3. Підвищення ефективності етапів бюджету участі на місцях
4. Запуск Центру суспільних комунікацій відповідно до розробленої концепції
5. Підтримка місцевих ініціатив та адвокація проектів партнерських організацій
Кваліфікація членів громадської організації.
Експертиза, розробка, адвокація та імплементація місцевого та національного законодавства та розробка підзаконних актів відповідно до методології. Експертиза місцевих цільових програм, та оцінка ефективності роботи комунальних підприємсьт та установ. Впровадження нових механізмів інклюзивного діалогу між громадськими організаціями та міською владою через створення нових дієвих і ефективних інструментів демократичного впливу громади на прийняття рішень. Експертність в галузі е-Демократії: е-консультації, громадський бюджет, е-петиції, е-звернення тощо.
Члени громадської організації є учасниками експертних середовищ та приймаю участь у роботі:
– Реанімаційного пакету реформ;
– 3-х робочих групп при Управлінні екології;
– Екологічної комісії при Київраді;
– Громадських рад при районних в місті Києві державних адміністрацій;
– Робочих груп при Мін АПК (держпродспоживслужба), Агенство з ідентифікації та реєєстрації тварин, Міністрерство екології;
– Експертної платформи ЗооРеформа;
#ФРГС #CSDF #Адвокація #ПублічніКонсультації